Ekibimiz

op. dr. burcu saygan karamürsel

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldu. Intern olarak Harvard Medical School Massachusetts Eye and Ear Infirmary'de bulunmuş, aynı yıl içerisinde ABD’den ECFMG (Educational Commission for Foreign Medical Graduates) sertifikasını almış ve 2001 yılında ABD’de USMLE Step 3 (United States Medical Licencing Examination) sınavını geçmiştir. İhtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’da 1997-2002 yılları arasında tamamlamıştır. Uzmanlık tezini ise intrauterin büyüme geriliğinde fetal Doppler ultrasonografi konusunda bir çalışma yaparak tamamlamıştır.

Üst ihtisas için Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelikler) Bölümünde 3 yıl öğretim görevlisi olarak çalışmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucu perinatoloji yan dalı uzmanlık belgesi almaya hak kazanmıştır.

2004 yılında TÜBİTAK bursuyla Almanya’da Bonn Üniversitesi Perinatoloji Bölümünde Prof Dr Ulrich Gembruch‘un yanında fellow olarak yüksek riskli gebelik ultrasonografisi, fetal ekokardiyografi ve anne karnında fetusa yapılan tanısal ve terapötik invaziv işlemler konusunda eğitim almıştır. Bu süre zarfında çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış akademik çalışmalara katılmıştır. 2008 yılında Türkiye’de Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı board sınavını geçmiştir.

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel, Türk Perinatoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) üyesidir. 2004 yılı sonunda Mesa Hastanesi olarak başlayıp, TOBB ETÜ Hastanesi olarak devam eden kurumda Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapmıştır. 2013 yılı Ekim ayı itibariyle çalışmalarına kendi kliniğinde devam etmektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

uz. dr beril sönmez

Uzm. Dr. Beril Sönmez

1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1995 yılında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde anestezi uzmanlığını tamamladı. 1995-2005 yılları arasında Ankara Güven Hastanesinde kalp-damar cerrahisi anestezisi alanında çalıştı. 2000 yılında Kanada'da kardiak cerrahide torakal epidural anestezi konusunda dünyada ilk uygulamaları gerçekleştiren ekibin içinde bulundu. 2005 -2006 arasında Ankara Akay hastanesindeki görevinden sonra, 2006 yılından itibaren obstetrik anestezi konusunda serbest muayenehane hekimi olarak görev yapmaktadır.

hasta danışmanı gaye ganiyusufoglu

Hasta Dan. Gaye Ganiyusufoglu

Gaye Ganiyusufoglu 1976 Ankara doğumlu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler mezunu. 1994-2000 Yılları arasında Ankara Sevgi Hastanesi Halkla İlişkiler birimine bağlı olarak Koroner Anjiografi, Kadın Doğum, Acil Servis birimlerinde Hasta Danışmanı olarak görev almıştır.

2000-2002 yılları içerisinde Cardiocheck Nükleer Tıp ve Görüntüleme Merkezi Kurumunda Halkla ilişkiler kurum ilişkileri sorumlusu olarak çalışmıştır.

2002-2005 yılları arasında Centrum Tüp Bebek Merkezinde Halkla İlşkiler ve kurum ilişkileri Sorumlusu olarak göre almıştır.

2006-2013 yılları arasında ise Esenlik Sağlık Hizmetleri kurumunda, Dr Ebru Saraç ile halkla ilişkiler ve kurum ilişkileri sorumlusu olarak görev almış ve 2014 Yılından itibaren Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel ile çalışmaya devam etmektedir.

ANLAŞMALI KURUMLAR